Erik

Erik

Elma

Elma

Vanilya

Vanilya

Bergamot

Bergamot

Sardunya

Sardunya

Maun

Maun

Karanfil

Karanfil

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Zeytin ağacı

Zeytin ağacı

Limon ağacı

Limon ağacı

Meşe likeni

Meşe likeni

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

98

18-50

2016

7161

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 80

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE
captcha
Yoğun kalıcı parfüm ve tatlı parfüm arayanlar için çok iyi bir tercih ama ben hafif kokuları daha çok tercih ediyorum
ben bu kadar kalıcı parfüm hayatımda görmedim. Kocama aldım, elbiselerini yıkıyorum inanın hala duruyor. Tatlı vanilyalı bir parfüm. Odaya yapışıyor.
Erkek arkadaşıma hep bundan alıyorum
Duş aldım ve koluma sıktığım parfüm halen kokuyor. (3 kere şampuanlanmadan duştan asla çıkmam) İnanılmaz kalıcı parfüm.
kalıcılık ve fark edilmesi çok başarılı.
ŞİMDİ PARFÜMÜ ALDIM. 2 GÜNDE ELİME ULAŞTI. GÜZEL KOKU. TEŞEKKÜR EDERİM.
Daha kullanmadım ama buda diğerleri gibi efsane kokular arasında ilklerin arasında yer alır.
Alberto sego dan çok ürün aldım. Diğer kokuları alırken bunun mini bir örneğini göndermişler. Denedim ve Çok etkileyici. Meyveli baharatlı bir açıklık, hafif tarçınlı elmalar, odunsu bir vanilya tabanı üzerinde harika tatlı bir koku. Vanilyalı tarz sevenlere öneririm. Yeşil elma, vanilya, tarçın ve sardunya. Bu koku inanılmaz. Çiçek notası akan bir elmalı turta gibi kokuyor. Bir imza kokusu olarak harika ve sonbahar için gerçekten iyi bir tercih olabilir.
Devam eden klasik hugo boss ve parfum de marleys karışımı harika bir şey bu. İkisinden de daha performanslı. Trauma gerçekten travma geçirtir. Missss kokuyor. Meyve / vanilya kombinasyonu ancak belli bir erkeksi alt tonlu. Süper iş çıkarmışlar. Üzerimden de çıkmıyor. Şaka yapmıyorum elbise dolabımda yünlü bir kazağa sıktım 1 haftadır kokuyor.
Notaların birbirlerini iyi dengelediğini düşündüğümü söyleyebilirim. Çok tatlı veya çok narenciye sevmiyorsanız, bu sizin için ve benim için harika hazırlanmış bir parfüm.
Tatlı değil. (çok tatlı değil) sadece doğru miktarda baharat ve eril notalar mevcut. Elmalı turta benzeri. İçinde harika bir vanilya da var. İnanılmaz bir koku. Çoğu 1000 lik parfümlere kafa atar.
Bu içeriğindeki notalara istinaden enigmadan biraz daha kalıcı. Favorim enigma ve bu.. Bunu biraz daha soğuk havalarda kullanıyorum.
Çok dengeli klasik bir koku olmuş. Zarif kıyafetler giyen bir adam için mükemmel. Ofiste giymek güzel, toplantılarda da farkedilirsiniz. Baharatlı, odunsu, biraz taze, gerçekten harika. Ve fiyat etiketi çok yüksek değil. Başarılı buldum.
Vayyy beee. Gurur duydum bir Türk'ün böyle iş çıkarması cidden şaşırttı. Çok yönlü. Temiz, taze ama yine de seksi. Tamamen zamansız, olgun bir erkek kokusu denilemez. Ama olgun vir tatlı diye hitap edecekte çıkabilir. Herkes her yaş bunu kullanabilir. Deneyin ki zaten sudan ucuz. Kutu ve şişe mükemmel ayrıca. Ucuz ve kaliteli bir hediye isterseniz aklınıza direk trauma gelebilir.
Gerçekten muhteşem. Aşırı kalıcı ve fark edilir. Kontrollü sıkın çünkü bir kaç fıs konuyu kapatıyor. Bu koku oldukça evrensel bir parfüm olacak gibi. İstediğiniz zaman her yerde giyebilirsiniz. Performans 10/10
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm