Erik

Erik

Elma

Elma

Vanilya

Vanilya

Bergamot

Bergamot

Sardunya

Sardunya

Maun

Maun

Karanfil

Karanfil

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vetiver

Vetiver

Zeytin ağacı

Zeytin ağacı

Limon ağacı

Limon ağacı

Meşe likeni

Meşe likeni

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

98

18-50

2016

5448

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ

gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE

captcha
misafir3257
kalıcılık ve fark edilmesi çok başarılı.
misafir15789
ŞİMDİ PARFÜMÜ ALDIM. 2 GÜNDE ELİME ULAŞTI. GÜZEL KOKU. TEŞEKKÜR EDERİM.
misafir11527
Daha kullanmadım ama buda diğerleri gibi efsane kokular arasında ilklerin arasında yer alır.
misafir5198
Alberto sego dan çok ürün aldım. Diğer kokuları alırken bunun mini bir örneğini göndermişler. Denedim ve Çok etkileyici. Meyveli baharatlı bir açıklık, hafif tarçınlı elmalar, odunsu bir vanilya tabanı üzerinde harika tatlı bir koku. Vanilyalı tarz sevenlere öneririm. Yeşil elma, vanilya, tarçın ve sardunya. Bu koku inanılmaz. Çiçek notası akan bir elmalı turta gibi kokuyor. Bir imza kokusu olarak harika ve sonbahar için gerçekten iyi bir tercih olabilir.
misafir21072
Devam eden klasik hugo boss ve parfum de marleys karışımı harika bir şey bu. İkisinden de daha performanslı. Trauma gerçekten travma geçirtir. Missss kokuyor. Meyve / vanilya kombinasyonu ancak belli bir erkeksi alt tonlu. Süper iş çıkarmışlar. Üzerimden de çıkmıyor. Şaka yapmıyorum elbise dolabımda yünlü bir kazağa sıktım 1 haftadır kokuyor.
misafir19384
Notaların birbirlerini iyi dengelediğini düşündüğümü söyleyebilirim. Çok tatlı veya çok narenciye sevmiyorsanız, bu sizin için ve benim için harika hazırlanmış bir parfüm.
misafir14813
Tatlı değil. (çok tatlı değil) sadece doğru miktarda baharat ve eril notalar mevcut. Elmalı turta benzeri. İçinde harika bir vanilya da var. İnanılmaz bir koku. Çoğu 1000 lik parfümlere kafa atar.
misafir13727
Bu içeriğindeki notalara istinaden enigmadan biraz daha kalıcı. Favorim enigma ve bu.. Bunu biraz daha soğuk havalarda kullanıyorum.
misafir13961
Çok dengeli klasik bir koku olmuş. Zarif kıyafetler giyen bir adam için mükemmel. Ofiste giymek güzel, toplantılarda da farkedilirsiniz. Baharatlı, odunsu, biraz taze, gerçekten harika. Ve fiyat etiketi çok yüksek değil. Başarılı buldum.
misafir22491
Vayyy beee. Gurur duydum bir Türk'ün böyle iş çıkarması cidden şaşırttı. Çok yönlü. Temiz, taze ama yine de seksi. Tamamen zamansız, olgun bir erkek kokusu denilemez. Ama olgun vir tatlı diye hitap edecekte çıkabilir. Herkes her yaş bunu kullanabilir. Deneyin ki zaten sudan ucuz. Kutu ve şişe mükemmel ayrıca. Ucuz ve kaliteli bir hediye isterseniz aklınıza direk trauma gelebilir.
misafir4860
Gerçekten muhteşem. Aşırı kalıcı ve fark edilir. Kontrollü sıkın çünkü bir kaç fıs konuyu kapatıyor. Bu koku oldukça evrensel bir parfüm olacak gibi. İstediğiniz zaman her yerde giyebilirsiniz. Performans 10/10